کارن تجهیز
تجهیزات آزمایشگاهی و لوازم مصرفی
کارن تجهیز
نمایندگی کمپانی های معتبر اروپایی و امریکایی
کارن تجهیز

کارن تجهیز
کارن تجهیز

شرکت کارن تجهیز به پشتوانه علوم و تجربیات فنی و مهندسی و بهره گیری از کادر علمی و مجرب، ضمن رعایت اصول علمی با انتخاب تکنولوژی های پیشرفته روز جهان و همچنین در نظر داشتن تاییدیه های معتبر بین المللی به گزینش کمپانی های معتبر تولید کننده تجهیزات و ملزومات پیشرفته آزمایشگاهی در دنیا مبادرت نموده است.

این شرکت مفتخر است با کسب  نمایندگی از کمپانی های معتبر امریکایی و اروپایی ، خدمات ارزنده ای در زمینه مشاوره علمی ، تامین، تجهیز و تحویل فوری مواد اولیه، لوازم، تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی در زمینه های مختلف نموده است. از جمله آزمایشگاه های تحت پوشش کارن تجهیز می توان به آزمایشگاه های  پزشکی، آب و فاضلاب، بهداشت و محیط زیست، نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع دارویی، صنایع غذایی، کشاورزی، شیلات، خاکشناسی، بیوتکنولوژی، نانو تکنولوژی، علوم دامی، رنگ و رزین، سیمان و ... اشاره نمود.

این مجموعه  در جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از طریق برخورد صادقانه، ارائه کالای با کیفیت به همراه گارانتی و آموزش رایگان، خدمات پس از فروش مستمربا بهره گیری از بهترین نیروهای فنی و همچنین کنترل کیفی دقیق کالاهای تحت پوشش به نحو شایسته ایی پاسخگوی نیازهای مشتریان گرامی باشد.

خدمات پس از فروش و گارانتی مناسب با سرعت و دقت بالا : کادر بخش فنی شرکت شامل مهندسین مجرب وکارآزموده بوده که کاربری دستگاهها را آموزش داده و بخاطر اعلام کد توسط بخش فروش شرکت به مخاطبین یا مراجعین محترم در اولین تماس ( در بالای رزومه فوق بنام کد مرکز درج گردیده ) در اسرع وقت آماده پاسخگویی و رفع مشکل این عزیزان میباشند.

مشاوره علمی : مشاوران علمی این شرکت که همگی از اساتید معتبر دانشگاه ها و موسسات علمی مختلف می باشند ، شما رادر انتخاب بهترین دستگاهها یاری خواهند کرد.

بخش تحقیق و توسعه : با هم فکری وارائه پیشنهادات جدید در راستای گسترش و بهینه کردن محصولات ساخت داخل کشور، در خدمت تولیدکنندگان محترم می باشد.

تولیدات شرکت کارن تجهیز

شیکر ملانژور ، سانتریفوژ  ، هود لامینار ایر فلو ، هود شیمیایی با فن سانتریفوژی قوی و کم صدا ، لامپ UV با قاب استیل ، سانتریفوژ ، دیونایزر ( آب خالص ساز )

سکوبندی آزمایشگاهی

طراحی ، ساخت و اجرای کامل سکوبندی و تجهیز کامل آزمایشگاه توسط شرکت کارن تجهیز با بیش از 15 سال تجربه و در کوتاه ترین زمان ممکن

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کارن تجهیز بین الملل آزما می باشد.