کارن تجهیز
خدمات پس از فروش , تعمیرات , آموزش , نصب و راه اندازی تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی
کارن تجهیز

خدمات کارن تجهیزخدمات کارن تجهیز

خدمات پس از فروش

شرکت کارن تجهیز با در اختیار داشتن نمایندگی کمپانی های برجسته دنیا این امکان را فراهم ساخته است تا با در اختیار داشتن تیم فنی و مهندسی مجرب و همچنین توانایی تامین تجهیزات و قطعات مصرفی و غیر مصرفی دستگاه های آزمایشگاهی و امکان واردات لوازم اصلی آنها گامی عظیم در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات پس از فروش بردارد.

ارائه سرویس های دقیق، دانش علمی گسترده و نیز حمایت کمپانی های سازنده جهانی موجبات رضایتمندی مشتریان را فراهم ساخته است.

 

تجهیزات آزمایشگاهی

شرکت کارن تجهیز با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در این حوزه گامی نوین در جهت بهبود هرچه بیشتر خدمات پس از فروش تجهیزات آزمایشگاهی برای سهولت در عرصه تحقیق و تولید برداشته تا بتواند با ارائه سرویس های استاندارد بخشی از وظایف خود را در عرصه پیشرفت های تحقیقاتی و صنعتی میهن عزیزمان با بهترین شکل ممکن ایفا نماید.

 

تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

واحد فنی و تعمیرات شرکت کارن تجهیز با برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده و بهره گیری از تجهیزات دقیق و پیشرفته این امکان را فراهم نموده تا با بهترین راه کارهای تست و عیب یابی و همچنین تامین لوازم مورد نیاز جهت تعمیر تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی در سریع ترین زمان ممکن میزان توقف کار در واحد های آزمایشگاهی و صنعتی را کاهش داده باشد.

بیش از یک دهه فعالیت مستمر در خصوص ارائه سرویس های تعمیرات، کالیبراسیون و... تجهیزات آزمایشگاهی با حمایت کمپانی های سازنده، موجب گردآوری اطلاعات فنی و تجربی فراوانی در این عرصه گردیده است.

 

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی انواع دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی عمومی و پیشرفته که توسط شرکت کارن تجهیز به فروش رسیده است .

این خدمت با هماهنگی های لازم با واحد خدمات پس از فروش شرکت در اسرع وقت امکان پذیر می باشد. 

 

آموزش

واحد آموزش شرکت کارن تجهیز با بهره گیری از تیم مجرب، کارآموزده و دوره دیده در زمینه دستگاه های تخصصی و پیشرفته در کمپانی های مورد نمایندگی خود و محصولات آنها این امکان را فراهم ساخته است تا به صورت حرفه ای اقدام به برگزاری دوره های آموزشی به صورت تئوری و نیز کار با دستگاه در مراکز نماید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کارن تجهیز بین الملل آزما می باشد.